Yengeç Burcu Anneleri ve Bebekleri Nasıl Olur?

0 58

Yengeç burcunda doğan anneler genellikle ilk başlarda bebek doğmadan önce oldukça stresli olsalar da bebek doğduktan sonra kesinlikle iyi bir anne olmak için ellerinden ne geliyorsa yapacaklardır.

Yengeç  hamileliği oldukça stresli geçebilir. Çünkü genellikle yengeçte doğan anneler oldukça kaygılı ve stresli olur. Bebekleri söz konusu olduğunda onlara yeterince iyi bakabileceklerinden emin olmak isteyeceklerdir.

Yengeç Burcu Kadının Hamileliği ve Doğumu

Yengeç, doğum sırasında da panik yaşayacaktır. Yengeçte doğan anneler her ne kadar kendilerine cesaret vermeye çalışsalar da genellikle çok başarılı olamazlar ve özellikle eşlerinden destek göremediklerinde çok stresli ve asabi olabilirler. Bu nedenle onların hamilelik ve doğum esnasında morale ihtiyaçları olacaktır.

yengec-burcu
Yengeç Burcu

Bebekleri doğduktan sonra ise ona arkadaşça yaklaşacak olan ve güven veren yengeç anneleri kesinlikle çocuklarının eğitimi konusunda ellerinden geleni yapacak olan annelerdir. Onunla birlikte öğrenmek keşfetmek ve ilerlemek isteyeceklerdir.

Genellikle birçok yengeç annesi çocuklarını disipline etme konusunda sorunlar yaşar. Ancak çocukları onlara güvendiği için ve sırlarını bir arkadaş gibi rahatlıkla paylaşabilme imkânı bulabildiği için aralarında mesafe olmayacaktır.

Yengeç Burcu Bebekleri

Yengeç burcu bebekleri de doğar doğmaz etrafa ışık saçan bebeklerden olacaktır.

Büyüdükçe öğrenmeye, anlamaya daha çok aç olacak, daha meraklı olan bu çocuklar yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Bu nedenle onları özgür bırakır, keşfetmelerine olanak tanır ama onları yalnız bırakmazsanız size sadakatle bağlanacaktırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.