Yay Burcu Anne ve Bebekleri

0 56

Yay burcunda doğan anneler de yay burcunda doğan bebekler de neşeli, özgürlüğüne düşkün, meraklı, iyimser ve sempatik olurlar.

21 Kasım-22 Aralık tarihinde doğan bu burcun kadınları uyumlu, eğlenmeyi seven, bağımsızlığına fazlasıyla düşkün kişilerdir. Hayattan keyif almasını bilirler. Ateş grubunda oldukları için eğlenceye de fazlasıyla düşkün olan hareketli insanlardır.

Yay Burcu Kadını ve Hamileliği

Yay hamileliği genellikle yay kadını tarafından sükûnetle karşılanmaz. Belki dış dünyaya birçok şeyi belli etmek istemez. Ama kendi iç dünyasında yoğun bir stres ve kaygı yaşayacaktır.

Yay, doğum esnasında da panik olacaktır. Doğumdan sonra bebeğin sağlığı, nasıl büyüyeceği gibi konularda genellikle kaygıları olan bu burç kadını zaman ilerledikçe daha sakin olmaya başlar.

Yay Bebeği ve Davranışı

yay-burcu
Yay Burcu

Çocuğuna disiplin kurma konusunda kendini yeterli hissetmeyebilir. Ama yay anneleri her ne olursa olsun çocuğunun yanında olacaktır. Ona bir arkadaş gibi davranacak ve kesinlikle hiçbir şekilde yargılamayacaktır.

Herhangi bir sorunla karşısına gelen çocuğunu dikkatli bir şekilde dinleyecek ve çözüm önerilerini sunarken bir arkadaş gibi konuşacaktır. Çocuğunun eğitimini önemseyecek, iyi bir dil eğitimi alması için uzak ülkelere gitmesini teşvik edecektir. Yay burcu kadını yeniliklere açıktır.

Yayda kesinlikle bol enerjili, pozitif bebekler olacaktır. Büyüdükçe öğrenmeye daha açık ve meraklı olan bu bebeklerin çevrelerini keşfetmeleri için onlara destek olmanız ve özgürlüklerini kısıtlamamanız gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.