Terazi Burcu Annelerinin ve Bebeklerin Özellikleri

0 61

Terazi burcunda doğan kişiler genellikle oldukça sempatik, sevecen, pozitif enerji ile dolu kişiler olarak bilinmektedir. Terazi anneleri de öyledir.

Genellikle şefkat dolu, sevecen, güler yüzlü ve hoşgörülü olan bu anneler bebeklerine ihtiyacı olan güven duygusunu verecektir.

Terazi, doğum konusunda oldukça sıkıntılar yaşasa da, çeşitli panik süreçler atlatsa da genellikle bebeğine kavuştuktan sonra biraz panik bir anne olmakla birlikte oldukça arkadaş canlısı, dost bir anne olacak ve çocuğuna elinden geldiğince yararlı olmaya hatta onunla birlikte oyunlar oynamaya başlayacaktır.

Terazi Burcu Anneliği

terazi-burcu
Terazi Burcu

Terazi burcu kadını anne olduğunda çocuğunu özgür bırakmaya özen gösterir, kesinlikle onu sıkmaz. Bunun yanında çocuğuna abartı bir sevgi gösterecek ve çocuğundan da bu sevginin karşılığını bekleyecektir.

Dolayısıyla terazi hamileliği ne kadar sıkıntılı bir süreç olursa olsun terazi annesi, doğumdan sonra büyüyecek olan bebekler için gerçekten anlayışlı ve öğretici bir anne olacaktır.

Terazi Burcu Bebekleri

Terazi bebekleri de daha doğdukları ilk günden başlayarak etraflarına pozitif enerji saçan çocuklar olacaklardır. Kesinlikle eve şans geldiğine inanacak birçok kişi olacaktır. O kadar neşeli ve uyumlu bebeklerdir ki herkesin sempatisini toplamaları çok zor olmayacaktır.

Büyüdüklerinde onların özgürlüklerine düşkün olan özelliklerinin yadsınması ve onların keşfetmelerinin teşvik edilmesi gerekiyor. Çünkü çok meraklı olan bu çocuklar özgürlükleri ellerinden alındığında mutsuz olacaktır. Onlara güvenmenizi isteyen çocuklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.