Oğlak Burcu Olarak Doğan Anneler ve Bebekler

0 54

Oğlak burcu anneleri genellikle çocuklarına arkadaş gibi yaklaşan, onların özgürlüklerini kendi özgürlükleri kadar önemseyen, kesinlikle oldukça neşeli, öğrenmeye ve öğretmeye aç annelerdir.

Çocuklarına her zaman bir arkadaş ve bir dost gibi yaklaştıkları için kesinlikle onları yaptıkları hatadan dolayı yargılamayacaklardır. Bununla birlikte çoğunlukla onları dinleyecek ve onların kendilerinden herhangi bir şeyi gizlememeleri için tüm içten duygularını göstereceklerdir.

Oğlak Burcu Kadının Hamileliği

Oğlak burcu hamileliği biraz sıkıntılı olabilir. Çünkü oğlak kadınları genellikle hamileliği telaşla karşılamaktadır. Bu nedenle eşlerinden yoğun olarak destek bekleyen oğlak kadınları çocuklarına iyi bakamayacak olma ihtimalini düşünerek oldukça büyük bir stres yaşarlar.

Bunun yanında oğlak burcu doğum sırasında da genellikle panik yaşamaktadır. Ama doğum olduktan ve bittikten sonra elbette çocuğunu büyütmek için elinden geleni fazlasıyla yapacak olan bu anneler bebeklerini büyütürken onların da bireysel ihtiyaçlarını düşünür ve ona göre hareket eder.

Oğlak Burcu Bebeklerinin Hal ve Tavırları

oglak-burcu
Oğlak Burcu

Oğlak bebekleri neşeli, özgür ruhlu, keşfetmeye ve öğrenmeye açık, maceraperest bebeklerdir. Daha çok küçükken bile o kadar bilge gözükürler ki sevimliliklerine ve zekâlarına hayran olmamanız işten değildir.

Birçok konuda bilgi sahibi olmak isteyen bu bebekler büyüdüklerinde daha da meraklı olurlar. Kesinlikle yalnızlığa katlanamayan bu çocuklar aynı zamanda özgürlüklerine de oldukça düşkün olacaklardır. Sizin yapmanız gereken onların öğrenme güdülerini teşvik etmek ve onlara güvendiğinizi belli etmektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.