Kova Burcu Olarak Doğan Bebekler ve Anneler

0 98

Genellikle kova burcu anneleri gezmeyi, dolaşmayı, bilgi edinmeyi ve paylaşmayı seven annelerdir. Onlarla birlikte olan çocuklar kesinlikle sıkılmaz. Birçok farklı oyunlar geliştiren bu anneler çocuklarının hem eğlenmesini hem de bilgilenmesini sağlamak için ellerinden geleni yaparlar.

Kova hamileliği oldukça zor geçebilir. Genellikle bebeklerini panikle karşılar, ona nasıl yaklaşacaklarını bilemezler. Bu nedenle özellikle babaların kovadan olan annelere ilgili davranması, rahatlatmaya çalışmaları önemlidir. Çünkü genellikle kova doğum için hazır değildir.

Kova Burcu Kadının Anneliği

kova-burcu
Kova Burcu

Kova burcunda olan annelerin bebekleri doğduktan sonra kesinlikle ona özenle bakacaklardır. Ancak çoğu durumda çocukları büyüdükçe onlarla arkadaş gibi olduklarını görecek hatta ağız dalaşına bile girdiklerini göreceksiniz.

Kovadan olan anneniz varsa çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Kesinlikle ondan bir şey saklamaz ve tüm sorunlarınızı anlatırsanız sizi anlayışla karşıladıklarını ve yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklarını göreceksiniz. Sizi disipline etme konusunda biraz zorlansa da iyi bir arkadaştır.

Kova burcu bebeklerinden bahsedersek onların oldukça uysal, sevimli ve sempatik bebekler olduğunu söyleyebiliriz. Kovada doğan bebekler oldukça uysal olduklarından dolayı çevrelerindeki kişilerin hemen sempatisini kazanırlar.

Büyüdükçe de daha ağır başlı ama özgürlüklerine çok düşkün olan bu çocukları kısıtlamamaya özen göstermelisiniz. Çünkü onlar için keşif yapmak, yeni şeyler öğrenmek çok önemlidir. Onların bağımsızlıklarını engellemezseniz size daha sadık olan çocuklar olacaklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.