Koç Burcu Anne ve Bebeklerinin Karakterleri

0 79

Koç burcu genellikle pozitif enerjinin, şansın ve maceranın simgesi olarak bilinmektedir. Koç burçlarının özgürlüğe düşkün olduğunu ve ateş grubunda yer aldıklarını pek çoğumuz bilir. 21 Mart-20 Nisan tarihleri arasında doğdukları söylenen koç burcundaki kişiler bağımsız ruhları ve enerjik yapıları ile çevrelerine enerji katarlar.

Koç Burcu Kadının Hamileliği

Koç hamileliği oldukça stresli geçer. Genellikle koç kadınları hamilelikleri sırasında çevrelerinden çok fazla destek talep eder. Koç kadını doğum sırasında da çeşitli kaygılar yaşar. Oldukça panik anlar yaşaması olasıdır.

Genellikle çocuğun iyi bakıp bakamayacağı konusunda kaygılı olan anneler doğumdan sonra çocuk için gerekli olan tüm donanımı edinmeye çalışır, çocuğu için genellikle dost ve arkadaşça yaklaşan bir anne olur. Bu nedenle de çocukları genellikle koç olan annelerden herhangi bir şey saklamaz.

Çocuklarının gerek yurt dışı gerekse yurt içi eğitimleri konusunda elinden geleni yapacak olan koç kadını çok üzülse bile çocuklarının uzak yerlerde okumasına katlanabilir.

Koç Burcu Bebekleri

koc-burcu
Koç Burcu

Koç bebekleri de doğar doğmaz sempatik tavırları ve enerjileri ile çevrelerindeki kişilerin ilgilerini üzerlerinde toplar. Bu bebekler oldukça neşeli ve öğrenmeye açıktır. Büyüdüklerinde kesinlikle özgür bir şekilde dolaşmayı ve keşfetmeyi isteyeceklerdir.

Onlara engel olmanız mutsuzluklarına sebebiyet verecektir. Çok meraklı olan ve yalnızlıktan hiç hoşlanmayan bu bebekler onları serbest bıraktığınızda ve gerektiğinde yanlarında olduğunuzu hissettirdiğinizde mutlu olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.