İkizler Burcu Anneleri ve Bebekleri

0 85

İkizler burcu kadınının genel tabiatı olan neşe ve canlılık ikizler anneler içerisinde de kendini gösterecektir.

Oldukça neşeli olan bu anneler bebekleri konusunda biraz panik olsalar da, çocuklarını büyütürken onlara disiplin verme konusunda bazı sıkıntıları olsa da genel olarak oldukça arkadaşça ve dostça bir anne olacaklardır. Çocuklarının sıkıntılarını dikkatle dinleyecek ve çözüm bulmak konusunda ellerinden geleni yapacaklardır.

İkizler Burcu Kadını Hamileliği

İkizler burcu hamileliği biraz sıkıntılı geçebilir. İkizler kadını her ne kadar çok iyimser olsa da bebekler konusunda biraz panik yaşayabilir.

Bebeği nasıl doğuracağı, doğurduktan sonra iyi bir şekilde bakıp bakamayacağı gibi konular kafasında soru işareti oluşturabilir. Bu noktada önemli olan eşinden yeterli desteği alması olacaktır. Gerçekten eşi de ona sevgi ile yaklaşırsa çok da fazla sorun yaşanmayacaktır. İkizler insanı doğumu sırasında kesinlikle yüksek oranda destek bekler.

İkizler Bebekleri

ikizler-burcu
İkizler Burcu

İkizler burcu bebeklerinin de oldukça neşeli ve uyumlu olduğunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Sanki eve bir şans topu girmiş gibidir.

Üzerlerindeki pozitif enerjiyi her tarafa dağıtan bu bebekler kesinlikle çevrelerindeki herkesi etkileyecektir. Bu bebekler büyüdüklerinde de genellikle pozitif enerjileri ile çevrelerindeki insanların hemen sempatisini kazanacaklardır.

Özgürlüklerine çok düşkün olan bu çocukları kesinlikle sıkı bir disiplin altına almaya çalışmayın. Bırakın çevrelerinde her ne varsa onu keşfetmeye çalışsınlar. Böylelikle size daha çok yakınlaştıklarını ve sizinle her şeyi paylaştıklarını göreceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.