Boğa Burcu Anne ve Bebeklerinin Kişilik Özellikleri

0 72

Boğa burcu burçlar içinde en iyimser olan burçtur. Genellikle pek çok konuda bu kadar çok iyimser oldukları için eleştirilseler de bu duygu ve düşüncelerinden asla vazgeçmezler.

Boğa kadını doğum konusunda panik yaşayan annelerdendir. Doğumdan sonra yine aynı iyimser hallerine geri döneceklerdir. Boğa kadının hamileliği ne kadar stresli geçerse geçsin, bu zaman zarfında sıkıntı yaşayan boğa anneler bu zaman geçtikten sonra kendilerini mutlaka daha iyi hissedecek ve çocuklarının mutlu olması için ellerinden geleni yapacaktır.

Boğa Burcu Anneliği

boga-burcu
Boğa Burcu

 

Boğa anneleri çocuklarını en çok özgür bırakan annelerdendir. Onlar için önemli olan çocuklarının kesinlikle özgür bir şekilde mutlu olmalarıdır. Bunu sağlamak için ellerinden geleni yaparlar.

Çocukları yurt dışına gitmek istediğinde onlardan ayrılmak onları üzse bile yine de kabul edeceklerdir. Çünkü çocuklarının eğitimi onlar için her şeyden çok önemlidir. Çocuklarının herhangi bir sıkıntısını dinlemek konusunda kesinlikle tereddüt etmeyen bu anneler çocuklarına daha çok arkadaş gibi yaklaşacak, sorunların çözümünde kesinlikle yargılamadan karar vermelerini sağlayacaklardır.

Boğa Burcu Bebekleri

Daha ilk doğdukları anda enerjilerini etrafa yayacaklardır. Bu enerjileri çevreleri tarafından hemen fark edilecek ve bu bebeklerin pozitifliği neşe getirecektir. Büyüdüklerinde öğrenmeye aç olduklarını belli edeceklerdir. Her zaman keşif yapma sürecinde olan Peter Pan’ı andıran bu çocuklar özgürlüklerine aşırı düşkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.