Başak Burcu Anneleri ve Bebekleri Nasıldır?

0 68

24 Temmuz-23 Eylül tarihleri arasında doğan başak burcu anneleri oldukça sevecen, sempatik, arkadaş canlısı, meraklı ve özgürlüğüne düşkün kişiler olur.

Başak burcunun fazlasıyla iyimser olduğu bilinmektedir. Bu özellik başak kadınında da bulunan bir özelliktir. Bu iyimserlikleri sayesinde çocukları ile arkadaş gibi olan yeri geldiğinde ağız dalaşına bile giren bu anneler genellikle çocuklarının da kendileri gibi özgür ruhlu olmaları için ellerinden gelen fedakârlığı fazlasıyla yapan annelerdir.

Başak Burcu Hamileliği ve Doğumu

Başak hamileliği oldukça sıkıntılı bir dönemdir. Genellikle başak kadınlarının anneliğe hazır olup olmadıklarını gerçekten iyi bir anne olup olamayacakları konusunda kendileri ile mücadele halinde oldukları bu dönem doğum zamanında iyice stres verici bir hal alabilir.

basak-burcu
Başak burcu

Başak burcu doğum sırasında da panik yaşayacaktır. Bu nedenle yakınlarından destek alması önemlidir. Ancak bu durumda kendini biraz olsun rahat hissedecektir. Ancak doğum sonrasında her anne gibi başak olan anneler de çocuklarına özveri ile yaklaşacak, onlar büyüdükçe onlarla beraber yeni şeyler öğrenmenin keyfini yaşayacaktır.

Başak bebekleri de anneler gibi neşeli, pozitif ve meraklı olacaktır. Büyüdükçe bu meraklı ve özgürlüklerine düşkün halleri kendini daha çok gösterecektir. Bu bebekler daha doğduklarında şanslı olduklarını hissettiren sempatik bebeklerdir. Yalnızlıktan kesinlikle nefret eden bu çocuklar özgür şekilde araştırabiliyor, gezebiliyorlarsa annelerine kesinlikle sadakatle bağlı kalacaklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.