Balık Burcu Anneler ve Bebekler

0 67

Balık burcu ateş grubu olarak tanındığı için enerjisi ile ve şansla ilişkilendirmektedir. Balık anneleri oldukça sevecendir. Çocukları ile çok iyi anlaşan balık annelerin çocukları ile iletişimleri arkadaşlar arasındaki iletişim gibidir.

Balık Burcu Anneleri

Balık anneleri çocuklarını sıkmaz. Onların hayatı öğrenmeleri için ellerinden geleni yaparlar, genellikle hoşgörüyü elden bırakmazlar. Balık burcu doğum konusunda oldukça panik yaşamaktadır.

Kendilerini hiçbir zaman doğuma hazır hissetmeyen balık kadınları çocukları doğduktan sonra adeta çocukları ile birlikte büyür. Genellikle anaç olarak tanımlanmayan annelerdir. Onlar çocuklarıyla tam olarak oyun arkadaşı olurlar. Hatta bazen kavgaya bile tutuşabilirler. Balık kadınları anne olduklarında çocuklarının eğitimi için ellerinden geleni yaparlar, çünkü bu onlar için hayatta belki de en önemli şeydir.

Balık Anne ve Bebekler

balik-burcu
Balık Burcu

Balık hamileliği sonucunda doğan bebekler adeta büyümüş ve küçülmüş gibidir. Oldukça anlayışlı bir tavırları vardır. Balık  bebekleri de oldukça sakin olur. Büyüdükçe oldukça araştırmacı olan balık burcu çocukları belirli bir süre sonra okula başladıklarında okulda da oldukça başarılı olacaklardır.

Genellikle sevimli ve ağırbaşlı bir görüntüleri olan bu bilge çocuklar oldukça maceraperest olacaklardır. Sizin yapmanız gereken en önemli şey bu çocukların özgürlüğünü engellememek olacaktır. Bunu yapabilirseniz onun güvenini ve bağlılığını kazanacaksınız. Sabırsız olan balık çocukları güvenilmez ve oldukça zıpır olacaklardır. Yapmanız gereken şey ona anlayış göstermektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.