Aslan Burcu Anneleri ve Bebeklerinin Kişilikleri

0 58

Aslan burcu olarak doğan anneler oldukça sempatik, sevecen ve pozitif olacaklardır. Özgürlüklerine oldukça fazla düşkün olan aslan anneleri çocuklarının da özgür olmasını teşvik edeceklerdir.

Genellikle çocuklarını arkadaşça dinleyecek olan bu anneler, onları disiplin altına sokmak yerine onlarla sorunları birlikte değerlendirme yolunu seçeceklerdir. Genellikle çocukları ile oyun oynayan aslan kadınları bazen onlarla ağız dalaşına bile girebilirler.

Aslan Burcu Anneliği

aslan-burcu
Aslan Burcu

Aslan kadının hamileliği ise biraz sorunlu olacaktır. Bunun nedeni aslanda doğan kadınların bebek yetiştirme konusunda ne kadar başarılı olacaklarını düşünüp kaygılanmalarıdır. Aslanlar doğum esnasında da bu kaygıları hissedecektir. Ancak doğum gerçekleştikten sonra her anne gibi aslan annesi de çocuğunun üzerine titrer. O büyüdükçe onun eğitimi için elinden gelen özveriyi gösterecektir.

Bebekler büyüdükçe özgürlüklerine çok düşkün olan, pozitif, iyimser ve meraklı çocuklar olacaklardır. Onları kısıtlamaz, özgürlüklerine saygı gösterir, şefkatle yaklaşırsanız size sadakat ile bağlı olacaklardır. Ancak bu çocuklar asla yalnız kalmayı sevmez. Mutlaka yanlarında onlarla yaşamı paylaşacak birilerinin olmasını isteyeceklerdir.

Aslan burcunda doğan çocuklar genellikle etrafa pozitif enerji saçan, neşeli ve hareketli çocuklar olacaklardır. Bol bol gezmekten ve macera yaşamaktan hoşlanırlar. Yeni şeyler öğrenmek onlara keyif verir. Esprili ve şakacı tavırları ile çevrelerinde sempati toplayacak olan bu çocukların oldukça şanslı oldukları rahatlıkla söylenebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.