Akrep Burcu Olan Anneler ve Bebekler

0 61

Akrep Burcu; 24 Ekim-22 Kasım tarihlerinde doğan kişilerin bu burçta oldukları kabul edilmektedir. Bu burçta doğan anneler oldukça sevecen, neşeli ve sempatik olur. Genellikle akrep doğumu oldukça panikle karşılar.

Bebeğine nasıl davranacağı konusunda kafasında net bir şey oluşmadığı için ortaya çıkabilecek sonuçlarla ilgili olarak kafası karışık olabilir. Akrep burcu hamileliği sırasında korkaktır, onun bu panik halini gidermek için eşinin oldukça fazla destek olması gerekmektedir. Ancak bu durumda biraz sakinleşecektir.

Akrep Burcu Anne ve Ebeveynlik Süreci

akrep-burcu
Akrep Burcu

Akrep anneleri başarılı bir doğumdan sonra her anne gibi bebeklerinin üzerine titreyecektir. Onların büyümeleri sırasında karşılaştıkları zorlukları bir arkadaş gibi karşılayacak, çocuklarına hiçbir zaman sıkı bir disiplin ile baskı yapmayacaktır.

İyi bir eğitimci ve öğretici olan bu anneler çocuklarının her zaman yeni şeyler öğrenmesini teşvik eden, onların sadece bulundukları bölgede değil, dış dünyada da kendilerini göstermelerini isteyen, başarılarını onlarla paylaşan, abartılı sevgi gösterilerinde bulunan anneler olacaklardır. Bunun yanında kendileri de çocuklarından abartılı şekilde sevgi görmeye bayılırlar.

Akrep Burcu Bebekler

Akrep bebekleri de doğdukları ilk andan itibaren pozitif enerjilerini yansıtan sempatik bebeklerdir. Bu bebekler uyumu ve ahengi duruşlarında ve gülüşlerinde hissedebileceğiniz oldukça neşeli bebekler olacaktır.

Genellikle büyüdükçe daha fazla öğrenmeye ve keşfetmeye aç bir yapıları olan bu çocukları kesinlikle baskı altına almaya çalışmamalısınız. Eğer onların bir şeyleri öğrenmeleri içi özgür olmalarına saygı gösterirseniz size çok bağlanırlar.

İlginizi çekebilir: Mutlu Çocuklar Yetiştirmenin 5 Anahtar Yolu!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.